24 Mart 2018 Cumartesi
 |  YARDIM  |  Ana Sayfa  |  Kurumsal  |  Sipariş Takip  |  Sepetim   
  E-mail :
  Şifre :
Şifremi Unuttum
Üye Ol

Hakkımızda
Hakkımızda

     Çalışkan Pazarlama A.Ş. 1958 yılında Baba Hacı Veli Çalışkan tarafından gıda ticareti yapmak üzere kurulmuş, 1967 yılında zamanın ticaret merkezi olan yağ iskelesi ve Unkapanı bölgesinde toptancılığa başlanmıştır. 1975 yılında 2. kuşak yönetimi devir almıştır. Perakende sektöründeki gelişmelere paralel bir yönetim planlamasıyla faaliyetlerini sürdüren Çalışkan Pazarlama, yıllar içinde değişen pazarlama ve satış anlayışını istikrarlı bir büyümeye taşımıştır.

Çalışkan Pazarlama A.Ş., bugün Türkiye'nin kendi sektörlerinde lider konumdaki markaların dağıtım ve distrübütörlüğünü profesyonel bir yaklaşımla gerçekleştirmekte, üretici-dağıtımcı, dağıtımcı-toptancı ve dağıtımcı-perakendeci işbirliğini toplam kalite felsefesinin ön koşulu saymaktadır. Çalışkan Pazarlama A.Ş., 2010 yılında yeni binasına taşınarak 3000m2 depo, 1200m2 ofis olmak üzere toplam 8500m2’lik bir alanda 30 kişilik mobil satış operasyon kadrosuyla hizmet vermektedir.

Çalışkan Pazarlama, bayiliğini ve distribütörlüğünü yaptığı ürünleri İstanbul Avrupa yakasında Sarıyer'den Çatalca'ya uzanan geniş bir rut üzerinde pazarlamakta, Anadolu Yakası'ndaki çalışmalarını da yeniden yapılandırmaktadır.

Indirimde Olanlar

En Çok Satanlar

En iyi görüntü IE6+, 1024 X 768 pixel ekran, 32bit renk derinliği